Konfor ve Güvenlik ön planda

Hizmet avantajlarımızı hissedeceksiniz

Çoğu insan için özel jet ile uçmak lüks olarak değerlendirilse de diğer ulaşım araçlarında asla bulamayacağınız ayrıcalıklarının da olduğunu unutmamak gerekir. özel jet kiralayarak size sunulacak hizmet avantajlarını sizler için bir araya getirdik.

Zaman Kaybetmeyin

Özel jet kiralayarak kazanacağınız en önemli avantajlardan biri de zaman tasarrufudur. Birkaç saat içerisinde programınıza bağlı kalarak özel jetiniz hazır hale getirilir. Geç kaldım kaygısı yaşamadan hava limanına birkaç dakika önceden gelmeniz yolculuğunuzu başlatmanız için yeterli. Terminale girişiniz ile birlikte personel tarafından karşılanırsınız. Karşılamanın ardından bagajlarınız teslim alınır. Yer hizmetleri personeli pasaport ve gümrük işleriniz ile ilgilenirken siz VIP Lounge bölümünde dinleniyor olacaksınız. İşlemler tamamlanınca sizi bekleyen VIP aracınız ile uçağa transferiniz gerçekleşir.

Her Anında Konfor

Size hizmet verecek olan personellerimiz, siz terminale adımınızı attığınız andan yolculuğunuzun tamamlanmasına kadar geçen süreçte hep yanınızda konforunuz için çalışıyor olacak. Siz uçuşunuzun gerçekleşeceği zamana kadar keyifle beklerken, pasaport ve gümrük işleriniz ve gerekli her şey sizin yerinize yapılır.

Gizlilik ve Mahremiyet

Yolculuğunuz ile ilgili bilgiler kurumumuz tarafından titizlikle takip edildiği gibi uçuşunuza ait aşamalar gizlilik prensiplerimize bağlı olarak gerçekleştirilir. Sevdiklerinizle veya tek yapacağınız yolculuklarda dikkatinizi dağıtacak tüm olumsuzluklardan arındırılacak protokollerimiz mevcuttur. Uçuş sırasında yapacağınız görüşmeleri veya toplantıları vip hizmet anlayışımızla güvende ve gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Uçuşlarınızda Esneklik

Firmamızda özel jet kiralayarak diğer havayallarının tarifeli uçuşlarında olduğu gibi kısıtlı hizmetler yerine sizin de talep edebileceğiniz daha esnek hizmetler ile yolculuğunuzu tamamlarsınız. Belirli saatlerin dışına çıkarak dilediğiniz saat aralıklarında uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşunuzu en uygun fiyat garantisi ile vip konforunda dilediğiniz gibi yaşayarak seyahat etme olanağı sunuyoruz.

7/24 İletişim :
0212 411 04 00
numaranızı bırakın
Sizi Arayalım


    Yukarı