Hakkımızda

ACM Air Charter Market, müşterilerine Havacılık Hizmetleri konusunda geniş bir yelpazede çözümler sunmak amacıyla 1991 yılında Türkiye’de Üçüncü Sınama ve Temsil Şirketi olarak (Türkiye Sivil Havacılık Otoritesi tarafından onaylanmıştır) kurulan bir havacılık hizmeti şirketidir.

ACM Hava Charter Market, Türkiye’deki tüm büyük havalimanlarında nitelikli personel ile ticari uçuşlara, ticari jetlere, özel uçuşlara, helikopterlere, kargo uçuşlarına ve askeri uçuşlara gözetim ve temsilcilik dahil olmak üzere tam yer hizmetleri sunmaktadır.

ACM Air Charter Market, Taşıyıcı adına tüm üçüncü taraf anlaşmalarını ve ödemelerini düzenler ve takip eder,

İstanbul Atatürk Havalimanı, merkez ofisimiz olup, İstanbul Sabiha Gökçen Antalya, Ankara, İzmir, Bodrum, Dalaman ve Tekirdağ Çorlu Havalimanlarında şubeleri bulunmaktadır.

Herhangi bir Türk havaalanında havayolunun ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri sunabilir, böylece müşterilerimize yolcularında ve uçuşun teknik kısmında izin verebiliriz.

Hızla büyüyoruz

Türkiye’deki diğer havalimanlarına bekleniyor, bu nedenle müşterilerimize daha iyi hizmet sunabiliyoruz. Amacımız, müşterilerimize ve yolcularına her zaman en kaliteli hizmeti sunmak olmuştur.

Vizyonumuz, havacılık endüstrisine sürekli olarak en iyi hizmeti sunmak ve Ticari ve Ticari Havacılık alanında Bölgesel lider olmaktır.

Misyonumuz; güvenlik, verimlilik ve en üst düzey müşteri hizmeti ve mükemmelliğe olan bağlılığımızı yansıtan en iyi havacılık hizmetlerini sunarak tüm müşterilerimizin beklentilerini önceden tahmin etmek ve aşmaktır.

Degerlerimiz
Emniyet
Hizmetler
Takım çalışması
Detaylara dikkat
Güvenilirlik / Gizlilik

numaranızı bırakın
Sizi Arayalım


  7/24 İletişim :
  +90 532 364 02 02
  Summary
  Özel Jet Kiralama
  Article Name
  Özel Jet Kiralama
  Description
  Acm Air özel jet kiralama hizmeti veren bir firmadır. Merkezi İstanbul'da bulunan firma özel uçak kiralama hizmeti vermektedir.
  Publisher Name
  Acm Air
  Publisher Logo
  Yukarı